Wytwórnia PP: projektowanie małych biurowców, budynków, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych,  hal magazynowych, przestrzeni biurowej, nowoczesnych hoteli


PROJEKTY BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH

Naszą specjalizacją jest między innymi projektowanie domów jednorodzinnych. Oferujemy projekty nowoczesnych budynków jednorodzinnych, łączące komfortowy układ funkcjonalny z atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym bryły. Projektujemy energooszczędne i pasywne domy jednorodzinne w połączeniu z tradycyjną formą budynku. Zajmujemy się przebudowami, modernizacjami istniejących budynków oraz projektujemy domy indywidualne od podstaw. W naszej ofercie znajdą Państwo także projekty dedykowane konkretnym potrzebom, np. nowoczesne domy na wąską działkę, domy z płaskim dachem i wiele więcej.

 

 

 

Nasza pracownia projektowa oferuje projekty budynków różnego typu, a także projektowanie wnętrz. Stworzymy zarówno projekty budynków wielorodzinnych jak i jednorodzinnych, projekty hoteli czy projekt hali magazynowej, zajmuje nas także projektowanie biurowców. Każdemu zleceniu poświęcamy się z takim samym zaangażowaniem, dbając o pełne zadowolenie klientów, dopasowanie budynku do otoczenia i jego wysoką funkcjonalność. Wykorzystujemy współczesne trendy i geometryczne formy, tworząc nowoczesne domy parterowe, jak i projektując wielopiętrowe budynki. Lubimy wyzwania i przyjmujemy różnorodne zlecenia, nie ważne, czy chodzi o projektowanie biur, nowoczesne domy z płaskim dachem lub inny typ budowli. Jeśli interesują Państwa nowoczesne domy projekty z naszej pracowni z pewnością się Państwu spodobają. Proponujemy nie tylko ciekawy projekt budynku, ale również aranżacji przestrzeni wewnątrz niego, czym zajmie się wykwalifikowany projektant wnętrz, który dopasuje wizję wystroju do Państwa potrzeb oraz do całego otoczenia.

 

 

PROJEKTY BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH

Specjalizujemy się w projektowaniu nietuzinkowych budynków wielorodzinnych. Nasze projekty budynków wielorodzinnych charakteryzują się funkcją skrojoną na miarę, dbałością o atrakcyjny wygląd elewacji oraz optymalizacją kosztów budowy. Projektowanie budynków wielorodzinnych to również prosty detal architektoniczny i bezobsługowy budynek po realizacji. Oferujemy dokumentację projektową dla projektów budynków wielorodzinnych w różnych wariantach: projekty koncepcyjne, projekty budowlane, projekty wykonawcze.

 

 

 

 

PROJEKTY BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Projektujemy budynki użyteczności publicznej dostosowane do zapotrzebowań inwestora. Specjalizujemy się w kreowaniu przyjaznej przestrzeni dla użytkowników i wizerunku instytucji. Oferujemy kompleksowe projektowanie biur i budynków użyteczności publicznej jak projekt hali magazynowej od analizy wyboru działki przez projekt, pomoc w trakcie realizacji i uzyskania pozwolenia na użytkowanie. W naszym dorobku znajdą Państwo między innymi: projekty hoteli, projektowanie biurwców i budynku biurowego, restauracje, obiekty gastronomiczne, sklepy, budynki handlowe, lokale usługowe, hotele, gabinety lekarskie, przedszkola, punkty przedszkolne.

 

 

 

 

PROJEKTY BUDYNKÓW PRZEMYSŁOWYCH

Oferujemy projekty budynków przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych. Nasze opracowania stanowią optymalne połączenie rozwiązań funkcjonalno-konstrukcyjnych z planowaną technologią produkcji lub magazynowania. W zakresie projektowania budynków przemysłowych opracowujemy specjalistyczne opinie i ekspertyzy w tym: kartę informacyjną, raport oddziaływania na środowisko, operat wodno-prawny.

 

 

 

 

PROJEKTY WNĘTRZ

Wykonujemy projekty koncepcyjne i wykonawcze dla wnętrz indywidualnych i komercyjnych. Nasz projektant wnętrz opracowuje ciekawe aranżacje dostosowane do budżetu klienta. Projektujemy wnętrza ciekawe i funkcjonalne, ale także nowatorskie pod względem rozwiązań technicznych.

 

Wytwórnia Pracownia Projektowa to profesjonalne biuro architektoniczne z siedzibą we Wrocławiu. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie opracowywania i realizowania projektów obiektów kubaturowych o różnym przeznaczeniu. Naszą specjalnością są nowoczesne projekty domów jednorodzinnych oraz projekty biurowców. Wykonujemy także projektowanie hal magazynowych. Tworzymy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. Każdy współpracujący z nami architekt posiada bogate doświadczenie, które pozwala mu na kreatywne projektowanie przestrzeni biurowej i mieszkalnej. Wykonujemy projekty budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Nasze biuro projektowe opracowuje również projekty hoteli nowoczesnych. Głównym obszarem naszej działalności jest Wrocław i całe województwo dolnośląskie, w szczególności Kłodzko, Legnica, Oleśnica, Jelcz – Laskowice, Smolec, Brzeg Dolny, Środa Śląska, Świdnica, Kobierzyce, Strzelin, Oława i Trzebnica. Realizujemy również projekty małych biurowców, domów jednorodzinnych na terenie całej Polski. Również domy wielorodzinne, projekty których wykonujemy, znajdują się w przeróżnych miejscach całego kraju Nasi wykwalifikowani architekci wykonają dla Państwa projekt dostosowany do indywidualnych wymagań i potrzeb. 

Wykonujemy projekty budynków w każdym stylu, nie powtarzamy jednak pomysłów znanych już z katalogów wnętrzarskich. Nasze projektowanie wnętrz cechuje innowacyjność i pomysłowość, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom najlepsze, wyjątkowe rozwiązania, zarówno jeśli chodzi o nowoczesne domy parterowe, jak i projektowanie biurowców. Zawsze uwzględniamy szczególną specyfikę danego budynku, dlatego w każdym przypadku Klient może liczyć nie tylko na estetykę rozwiązania, ale też i jego funkcjonalność – to ważnie nie tylko, jeśli chodzi o projektowanie biur. Wysoki poziom przedstawia także każdy nasz projekt hali magazynowej oraz innych obiektów przemysłowych, jak i projekty budynków wielorodzinnych. Nasz projektant wnętrz przygotowuje także niepowtarzalne projekty hoteli – w stylu nowoczesnym, prowansalskim, skandynawskim, czy Hamptons. Dla Ciebie stworzymy wyjątkowe aranżacje nowoczesnych domów z płaskim dachem – możesz być pewien, że wszystkie nasze projekty nowoczesnych domów zawsze wyróżnia oryginalność. Nie ma dla nas wymagań nie do spełnienia – każdy Klient otrzymuje zawsze projekt całkowicie zgodny z wcześniej przedstawionymi oczekiwaniami. Wybierając nasze usługi, wybierasz najwyższy standard. 

Każde zlecenie realizujemy z dużym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Proponujemy rozwiązania skrojone na miarę oczekiwań naszych klientów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi projektami realizowanymi głównie na terenie Wrocławia i okolic, znajdą Państwo wśród nich między innymi nowoczesne domy parterowe, projekt budynku gospodarczego czy też projekt biurowca. Gwarantujemy, że będą Państwo pod wrażeniem pomysłów, które zaoferują Wam nasi architekci. Wielu klientów indywidualnych i instytucji zaufało wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów. Zapraszamy! 

Strona prezentuje dotychczasowy dorobek architektów Wytwórni Pracowni Projektowej oraz projekty realizowane w okresie wcześniejszym w różnych zespołach autorskich i pracowniach.Strona prezentuje dotychczasowy dorobek architektów Wytwórni Pracowni Projektowej oraz projekty realizowane w okresie wcześniejszym w różnych zespołach autorskich i pracowniach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.